back to menu

A Motherson Group a világ 21 legnagyobb és leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek, valamint számos további iparágat szolgál ki, úgy, mint vasúti járművek, űripar, gyógyipar, IT és logisztika területén, több mint 135,000 munkavállalójával 41 országban világszerte. A Samvardhana Motherson Reflectec (SMR) a cégcsoport vizuális rendszergyártó specialistája. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Ázsiában és Ausztráliában a világ legjelentősebb autógyártó vállalatai számára kínálunk visszapillantó tükör rendszer megoldásokat az összes jármű- és árkategóriában, valamint nagy teljesítményű kamerarendszereket szállítunk autóipari felhasználásra. Gyors ütemű növekedésünknek köszönhetően mindig keressük a tehetséges új kollégákat, hogy a csapatunk részei legyenek.

Your tasks:

• Vevői kapcsolattartás
• A vevői reklamációk kezelése, koordinálása
problémamegoldó módszerek alkalmazásával
• A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
• A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása
(PCO)
• A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos
fejlesztése
• A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a
jövőbeni projektek számára
• A vevői látogatások/auditok megszervezése és
lebonyolítása
• A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák
készítése/követése

Your profile:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német
nyelvismeret előnyt jelent
• Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is
várjuk
• MS Office eszközök magabiztos használata
• Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség
• Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

What we offer:

• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
• Versenyképes juttatási csomag
• Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
• Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
• Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális
munkakörnyezetben
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Careers at Motherson

Become part of our team

At Motherson we believe that our people are our biggest assets and that the capability of the company is the combined competence of all of us. Join our team and experience the spirit of a well-networked global enterprise offering exciting projects and outstanding development opportunities.